FESTIVAL DANI ORISA

Dani Orisa međunarodni su arhitektonski festival koji organizira Oris Kuća arhitekture iz Hrvatske, a održava se od 2001. godine.

Svake godine okuplja više od 2000 posjetitelja – arhitekata i profesionalaca iz srodnih područja. Dosad je na Festivalu sudjelovalo gotovo 400 predavača, vrhunskih stručnjaka iz cijeloga svijeta.

Ovogodišnji Dani Orisa održat će se 15. i 16. studenoga 2024. godine u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu.

O prethodnim Danima Orisa pročitajte više na www.oris.hr

Online Festivala, a prije toga

Live simpozija u dvorani Vatroslava Lisinskog

Regionalnih tematskih simpozija

Partnera

Sponzora

 Predavača iz 32 zemlje

Sudionika

Pokrovitelji

Medijski pokrovitelj

Tehnička podrška

Društvene mreže

Newsletter prijava

Oris d.o.o.

Adresa: Kralja Držislava 3,
HR – 10 000 Zagreb, Hrvatska
Tel: + 385 1 37 78 177
Fax: + 385 1 37 56 243
e-mail: oris@oris.hr
web: www.daysoforis.com
web: www.oris.hr

Direktor:
Andrija Rusan
e-mail: andrija@oris.hr  

Voditeljica projekta i odnosi s javnošću:
Ana Gajski
e-mail: ana@oris.hr

Informacije i prodaja kotizacija:
Ivica Novak
e-mail: ivica@oris.hr
Tel: + 385 1 37 78 177

Računovodstvo:
Sanja Bezuh
e-mail: sanja@oris.hr

Marketing:
Ina Čular
e-mail: ina@oris.hr
Edita Prgomet
e-mail: edita@oris.hr
Mara Tadić
e-mail: mara@oris.hr

Drag View